Nawigacja

Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Katarzyna Borawska K Bor
k.borawska@sp5reda.pl
 
 
Marek Czarnowski M Czar
m.czarnowski@sp5reda.pl
 
 
Anna Dumańska A Dum Plan lekcji
a.dumanska@sp5reda.pl
 
 
Beata Duszyńska B Dusz
b.duszyńska@sp5reda.pl
 
 
Magdalena Fąferek M Faf
m.faferek@sp5reda.pl
 
 
Kamila Felska-Barczyk K F-B
k.felska-barczyk@sp5reda.pl
 
 
Lidia Groenwald L Groe Plan lekcji
Wychowawca: Klasa 3
l.groenwald@sp5reda.pl
 
 
Bożena Grubba-Włodarska B G-W Plan lekcji
Wychowawca: Klasa 6
b.grubba.wlodarska@sp5reda.pl
 
 
Joanna Guzanek J Guz
j.guzanek@sp5reda.pl
 
 
Alicja Januszewska A Jan
a.januszewska@sp5reda.pl
 
 
Ewelina Jatkowska E Jat
ewelinajatkowska@wp.pl
 
 
Łukasz Jurga Ł Jur Plan lekcji
l.jurga@sp5reda.pl
 
 
Paula Jurga P Jur
p.jurga@sp5reda.pl
 
 
Kazimierz Juszko K Jusz Plan lekcji
k.juszko@sp5reda.pl
 
 
Justyna Klein-Melcer KleJus
finanse@sp5reda.pl
 
 
Agnieszka Leszczyńska A Lesz Plan lekcji
a.leszczynska@sp5reda.pl
 
 
Renata Lewandowska R Lew
r.lewandowska@sp5reda.pl
 
 
Paulina Lidzbarska P Lidz
p.lidzbarska@sp5reda.pl
 
 
Romualda Makowska R Mak Plan lekcji
r.makowska@sp5reda.pl
 
 
Patrycja Małysa P Mał
malysa.patrycja92@gmail.com
 
 
Renata Mejer R Mej Plan lekcji
r.mejer@sp5reda.pl
 
 
Magdalena Mering
sekretariat@sp5reda.pl
 
 
Anna Milewska A Mil Plan lekcji
dyrektor@sp5reda.pl
 
 
Joanna Minkowska J Min
j.minkowska@sp5reda.pl
 
 
Bogusława Paszowska B Pasz Plan lekcji
Wychowawca: Klasa 2
b.paszowska@sp5reda.pl
 
 
Magdalena Podhajecka M Pod Plan lekcji
m.podhajecka@sp5reda.pl
 
 
Krzysztofia Princ-Kruczek K P-K
k.princ-kruczek@sp5reda.pl
 
 
Joanna Samorajczyk JS
j.samorajczyk@sp5reda.pl
 
 
Joanna Soitz J Soi Plan lekcji
j.soitz@sp5reda.pl
 
 
Monika Stanek M Sta Plan lekcji
Wychowawca: Klasa 5 A
m.stanek@sp5reda.pl
 
 
Katarzyna Toruńczak K Tor Plan lekcji
Wychowawca: Klasa 8
k.torunczak@sp5reda.pl
 
 
Sylwia Wilczewska RezMon
kadry@sp5reda.pl
 
 
Joanna Zacniewska J Zac
j.zacniewska@sp5reda.pl

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Drzeżdżona
    84-240 Reda ul. Rekowska 36
  • 58 673 84 29