Nawigacja

Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Dorota Barbarewicz D Bar
d.barbarewicz@sp5reda.pl
 
 
Marek Czarnowski M Czar
m.czarnowski@sp5reda.pl
 
 
Celina Dawidowska C Daw
c.dawidowska@sp5reda.pl
 
 
Anna Dumańska A Dum Plan lekcji
a.dumanska@sp5reda.pl
 
 
Dorota Dziadkiewicz D Dzia Wychowawca: Klasa 1 A
d.dziadkiewicz@sp5reda.pl
 
 
Magdalena Fąferek M Faf Wychowawca: Klasa 2 A
m.faferek@sp5reda.pl
 
 
Kamila Felska-Barczyk K F-B
k.felska-barczyk@sp5reda.pl
 
 
Sebastian Freliga SFr
s.freliga@sp5reda.pl
 
 
Lidia Groenwald L Groe Plan lekcji
l.groenwald@sp5reda.pl
 
 
Bożena Grubba-Włodarska B G-W Plan lekcji
Wychowawca: Klasa 7
b.grubba-wlodarska@sp5reda.pl
 
 
Anna Janke A Jank
a.janke@sp5reda.pl
 
 
Alicja Januszewska A Janu Wychowawca: Klasa 5 A
a.januszewska@sp5reda.pl
 
 
Łukasz Jurga Ł Jur Plan lekcji
l.jurga@sp5reda.pl
 
 
Agnieszka Kaszuba A Kasz
a.kaszuba@sp5reda.pl
 
 
Barbara Kupiec BKu
b.kupiec@sp5reda.pl
 
 
Renata Lewandowska R Lew Wychowawca: Klasa 5 B
r.lewandowska@sp5reda.pl
 
 
Romualda Makowska R Mak Plan lekcji
r.makowska@sp5reda.pl
 
 
Renata Mejer R Mej Plan lekcji
r.mejer@sp5reda.pl
 
 
Anna Milewska A Mil
dyrektor@sp5reda.pl
 
 
Aneta Milewska-Kosidło A M-K
a.milewska-kosidlo@sp5reda.pl
 
 
Joanna Minkowska J Min Wychowawca: Klasa 6 B
j.bizewska@sp5reda.pl
 
 
Katarzyna Orzechowska K Orz
k.orzechowska@sp5reda.pl
 
 
Bogusława Paszowska B Pasz Plan lekcji
Wychowawca: Klasa 3
b.paszowska@sp5reda.pl
 
 
Liliana Pawłowska L Paw
l.pawlowska@sp5reda.pl
 
 
Krzysztof Piotrowski KPi
k.piotrowski@sp5reda.pl
 
 
Adam Pleskot A Ple
a.pleskot@sp5reda.pl
 
 
Magdalena Podhajecka M Pod Plan lekcji
m.podhajecka@sp5reda.pl
 
 
Krzysztofia Princ-Kruczek K P-K Wychowawca: Klasa 8
k.princ-kruczek@sp5reda.pl
 
 
Joanna Samorajczyk J Sam
j.samorajczyk@sp5reda.pl
 
 
Joanna Soitz J Soi Plan lekcji
Wychowawca: Klasa 2 B
j.soitz@sp5reda.pl
 
 
Klaudia Solnicka K Sol
k.solnicka@sp5reda.pl
 
 
Monika Stanek M Sta Plan lekcji
Wychowawca: Klasa 6 A
m.stanek@sp5reda.pl
 
 
Monika Suwała M Suw
m.suwala@sp5reda.pl
 
 
Aleksandra Szmidke A Szm Wychowawca: Klasa 1 B
a.szmidke@sp5reda.pl
 
 
Katarzyna Toruńczak K Tor Plan lekcji
Wychowawca: Klasa 4
k.torunczak@sp5reda.pl
 
 
Jolanta Trzosek J Trzo
j.trzosek@sp5reda.pl
 
 
Mateusz Warmijak M War
m.warmijak@sp5reda.pl
 
 
Agnieszka Waśniewska
sekretarz@sp5reda.pl
 
 
Sylwia Wilczewska s Wil
kadry@sp5reda.pl
 
 
Renata Wróblewska R Wró
r.wroblewska@sp5reda.pl

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Drzeżdżona
    84-240 Reda ul. Rekowska 36
  • 58 673 84 29