Nawigacja

Lista nauczycieli

E-mail
 
 
 Biblioteka Bib
 
 
Anna Chojnacka ACh
a.chojnacka@sp5reda.pl
 
 
Marek Czarnowski M Czar
m.czarnowski@sp5reda.pl
 
 
Celina Dawidowska C Daw
c.dawidowska@sp5reda.pl
 
 
Monika Deyk MDe
m.deyk@sp5reda.pl
 
 
Magdalena Fąferek MFą Wychowawca: Klasa 3B
m.faferek@sp5reda.pl
 
 
Kamila Felska-Barczyk K F-B
k.felska-barczyk@sp5reda.pl
 
 
Agnieszka Gomułka AGo
a.gomulka@sp5reda.pl
 
 
Bożena Grubba-Włodarska B G-W Plan lekcji
Wychowawca: Klasa 4A
b.grubba-wlodarska@sp5reda.pl
 
 
Agnieszka Hajkowicz AHa
a.hajkowicz@sp5reda.pl
 
 
Monika Halczak-Lewandowska MHL
dyrektor@sp5reda.pl
 
 
Karolina Jaworska KJa
k.jaworska@sp5reda.pl
 
 
Łukasz Jurga Ł Jur Plan lekcji
Wychowawca: Klasa 8B
l.jurga@sp5reda.pl
 
 
Agnieszka Kaszuba A Kasz
a.kaszuba@sp5reda.pl
 
 
Emilia Kiper EKi
e.kiper@sp5reda.pl
 
 
Romualda Makowska RMa
r.makowska@sp5reda.pl
 
 
Renata Mejer R Mej Plan lekcji
Wychowawca: Klasa 7
r.mejer@sp5reda.pl
 
 
Anna Milewska A Mil
a.milewska@sp5reda.pl
 
 
Aneta Milewska-Kosidło A M-K
a.milewska-kosidlo@sp5reda.pl
 
 
Aneta Nowak-Tymińska ANT
a.nowak-tyminska@sp5reda.pl
 
 
Klaudia Okoń KOk Wychowawca: Klasa 3A
k.okon@sp5reda.pl
 
 
Katarzyna Orzechowska K Orz Wychowawca: Klasa 4B
k.orzechowska@sp5reda.pl
 
 
Iwona Paczyńska IPa Wychowawca: Klasa 5
i.paczynska@sp5reda.pl
 
 
Bogusława Paszowska B Pasz Plan lekcji
Wychowawca: Klasa 2
b.paszowska@sp5reda.pl
 
 
 Pielęgniarka Piel
 
 
Adam Pleskot A Ple
a.pleskot@sp5reda.pl
 
 
Joanna Samorajczyk J Sam
j.samorajczyk@sp5reda.pl
 
 
Jolanta Sępioł JSę
j.sepiol@sp5reda.pl
 
 
Joanna Soitz J Soi Plan lekcji
Wychowawca: Klasa 1
j.soitz@sp5reda.pl
 
 
Monika Stanek M Sta Plan lekcji
Wychowawca: Klasa 8A
m.stanek@sp5reda.pl
 
 
Irena Stępniewska ISt
i.stepniewska@sp5reda.pl
 
 
Joanna Stępniewska JSt
j.stepniewska@sp5reda.pl
 
 
Monika Suwała M Suw
m.suwala@sp5reda.pl
 
 
Dominika Swakowska DSi
d.swakowska@sp5reda.pl
 
 
Marta Szulc MSz Wychowawca: Klasa 6
m.szulc@sp5reda.pl
 
 
Mateusz Warmijak M War
m.warmijak@sp5reda.pl
 
 
Agata Zorn AZo
a.zorn@sp5reda.pl

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Drzeżdżona
    84-240 Reda ul. Rekowska 36
  • 58 673 84 29